Çocuk Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Çocuk Abiye Modelleri

Genel
23 Ağustos 2016
10.931 views
 • Sponsor Bağlantı
  Çocuk Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

   

  Çocuk Abiye Modelleri
  Çocuk abiye modellerinde renkler ve desenler daha canlı detaylardan oluşmaktadır. Kullanılan canlı renkler çocukların üzerinde zarif bir görünüm yaratır. Çocuk abiye modellerinde en sık kullanılan detaylardan biri çiçeklerdir. Çiçekler abiye elbiselerin üzerinde renkli halleri ile dikkat çeker.

   

   

  Sponsor Bağlantılar

  Yeşil renk abiye elbiselerin üzerinde yer alan kırmızı büyük çiçekler abiye elbiselere değişik bir görünüm kazandırır. Çocuk abiye elbiseleri modellerinin etekleri genellikle çok kabarıktır. Kabarık bir tarlatana sahip olan çocuk abiye elbiseler şifon detaylardan da oluşabilir. Bunun yanında ikili takımlardan meydana gelen abiye elbiselerde bulunmaktadır. Üst kısmı başka bir form gibi görünen abiye elbiselerde aslında iki taraf birbirine bitişik fakat farklı bir görünüm verilmek için ayrı gibi tasarlanmıştır. Bu abiye elbiselerde üst kısım ile alt kısım değişik renktedir.
  Askılı, ince askılı ve beli kurdela kemeriyle hareketlendirilen çocuk abiye elbise tasarımları küçük çocukların sık tercih ettikleri modeller arasında yer alır. Çocuk abiye modelleri arasında alt kısmı pembe çiçekli üst kısmı kalın askılı olan abiye çeşitleri de bulunmaktadır. Daha çok küçük kızlar tarafından tercih edilen bu modellerin belinde pembe kuşak bulunur. Etek kısımları fırfırlı olan abiye elbiseler üst tarafı karpuz kol tasarımlarıyla son derece şıktır. Tek omuz çocuk abiye modellerinde ise genellikle pembe renk kullanılır.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.