Chamay 2015 Tesettür Koleksiyonu | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Chamay 2015 Tesettür Koleksiyonu

10 Eylül 2015
5.561 views
 • Sponsor Bağlantı
  Chamay 2015 Tesettür Koleksiyonu

  Sponsor Bağlantılar

  Tesettür giyimin moda dünyasında yer bulmasıyla beraber birçok tesettür markası ortaya çıktı. Bunlardan biri olan Chamay 2015 Koleksiyonu ‘nda romantik ve vintage görünümüne sahip kıyafetler ile sonbahar davetlerinize eşlik etmeye hazırlanıyor. Sonbahar davet rüzgarıyla karşılaşmadan önce mutlaka sizler için seçtiğimiz önerilere göz atın.

  Önceki sezon adından çokça söz ettiren ve akıllarımıza altın harflerle kazınan, tesettürlü abiye modelleri konusunda kendini kanıtlamış, gönüllere taht kurmuş olan Chamay abiye elbise modellerini sizler için mercek altına aldık.

   

  Ters Köşe Yapan Tasarımlar

  Sponsor Bağlantılar

  Hem tesettürlü abiye elbiseler ve heme de farklı dokulara sahip kumaşlar kullanarak özel geceler kendine has tarzınızı oluşturabilir, insanların gözlerini sizden alamamalarını sağlayabilirsiniz. Chamay 2015 abiye koleksiyonu ‘na baktığımızda ağırlıklı olarak dekoratif öğelerin hakim olduğunu görüyoruz. Kumaşlar üzerine harika bir şekilde yerleştirilmiş metalik renkler, payetler ve şahane işlemeler koleksiyonda göze çarpıyor.

  Açık renklerin ağırlıkta kullanıldığı koleksiyonda tek canlı renkler turuncu, pembe ve yeşil. Ayrıca tek parça abiye elbiselerin yanında iki parça takım olarak parçalarda bulunuyor. Davetlerde rahatlığından ödün vermeyen kadınlar için pantolon üzeri tunik şeklinde işlemeli şık bir abiye modeli de mevcut. Çok dikkat çekmeyi sevmeyen hanımlar için sade şık bir saten elbise modeli bulunuyor. Koleksiyonu ayrıntılı olarak incelemek için galerimize göz atınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Carmen Abiye Modelleri
  Carmen Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.