Cengiz Aktürk Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Cengiz Aktürk Abiye Modelleri

26 Temmuz 2018
437 views
 • Sponsor Bağlantı

  Sponsor Bağlantı

  Kırmızı abiye elbisenizle beraber kırmızı abiye bir şapka takabilir ve çekiciliğinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Bu tip şapkalarda yer alan en önemli ayrıntılardan biri de; farklı ve modern şekilleridir. Kimi zaman yuvarlak kimi zaman kare şeklinde karşımıza çıkan abiye şapkalar şıklık olarak birbiriyle yarışacak farklı süslemelere sahiptir.

  Abiye şapkalar içinde bulunan büyük şapka türleri de dikkat çekici estetikliğe sahip şapka türlerinden biridir. Yan takılan ve tamamen tülden meydana gelen bu şapkalarda şapkanın rengine uygun olarak tüyler kullanılır. Bu şapkaların etek ve ceket kombinlerini tamamlaması son derece modern bir görünüm yaratmaktadır.

   

   

   

  Alfa Beta abiye modelleri

  Alfa Beta koleksiyonunda kadınların fiziğine hitap eden her tip elbise bulunuyor. Büyük beden abiye modelleri de üreten Alfa Beta tasarımcıları uzun ve kısa elbise tasarımlarıyla her zevke göre çeşitli abiye elbiselere imza atmış görünüyor.

  Alfa Beta abiye türlerinde uzun elbiselere daha çok ağırlık verilmiş görünüyor. Siyah elbiselerin yeri önceki yıllara göre yine değişmemiş. Sırtı dekolteli olan elbiselerin yanı sıra; arkası tamamen dantellerle hareketlendirilmiş elbise modelleri de yer alıyor. Zariflik arayan kadınlar için ideal elbise türleri üreten Alfa Beta markası aynı zamanda büyük bedenli kadınlara hitap eden abiye elbise modelleriyle de ün yapmış markalardan biri haline gelmiştir.

  Elbisenizde farklı çizgilerin yanında zariflik arıyorsanız; Alfa Beta elbise tasarımlarından ilham alabilirsiniz. Büyük bedenler için üretilen geniş kollu abiye elbiseler ve V yaka elbise kıyafetleriyle sizi olduğunuzdan çok daha fit gösterecek modeller içeriyor. Alfa Beta abiye elbiselerde aynı zamanda vücudunuzu daha ince gösterecek elbise modelleri de bulunuyor. Dar kesim elbiseler içinde kendinizi daha iyi hissedecek ve zarifliğinizi artırabileceksiniz. Vücudunuzu tamamen saran esnek kumaşlı elbise türleri içinde bütün gözleri üzerinize çekebilecek ve rahatlığın sınırlarında gezeceksiniz. Bacaklarınızı ortaya çıkarmak için model bulmakta hiç zorlanmayacak ve uzun şık elbiseler içinde yandan yırtmaçlı elbise modelinizle bütün dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Çeşitli modelleri kolaylıkla bulabileceğiniz Alfa Beta koleksiyonunda renkli elbiselerde sizi şıklıkta ön sıraya geçirecek elbiselerden biri olacak.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye
  Gamze Polat Abiye
  Gamze Polat Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye Modelleri
  Zara Abiye Modelleri
  Zara Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.