Cengiz Abazoğlu Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Cengiz Abazoğlu Abiye Modelleri

28 Kasım 2015
3.181 views
 • Sponsor Bağlantı
  Cengiz Abazoğlu Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Fiziğine güvenen cesur bayanlar için Cengiz Abazoğlu abiye modelleri yeni koleksiyonu oldukça doğru bir tercih olacaktır. Derin yırtmaçları ile birlikte bacaklarına güvenen bayanlar için oldukça farklı renkleri barındıran koleksiyon yeni sezonda da ilgi çekmeye devam ediyor. Üstelik biraz daha cesur bayanlar için kalçaya kadar uzanan dekolteler karşınıza çıkabiliyor.

  Asimetrik desenler ve de aynı zamanda asimetrik kesimler de oldukça fazla ilgi çeken tasarımlar arasında yer alıyor. Cengiz Abazoğlu abiyeler oldukça ilgi çeken dekolte seçenekleri ile cesur bayanlar için hazırlanmışlar. Uzun boylu ve fiziğine güvenen bayanlar için oldukça doğru bir tercih olmaktadırlar ve de mükemmel bir şekilde vücuda uygun olarak hazırlanmaktadırlar.

  Sponsor Bağlantılar

  Tüm bunların yanı sıra mini kesimler de dikkat çeken modeller arasında yer almaktadırlar. Saten kumaşların tercih edildiği ya da tüller ile süslenen modelleri de görmekteyiz. Bu sezon oldukça farklı olarak Cengiz Abazoğlu abiye modelleri arasında asimetrik kesimlerde dekoltelere denk gelebilirsiniz. Gittiğiniz özel gecede diğerlerinden oldukça farklı bir görünüme sahip olmak istiyor iseniz yeni koleksiyonda yer alan elbiseler tam size göre diyebiliriz!

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Carmen Abiye Modelleri
  Carmen Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.