Beymen Abiye Elbise Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Beymen Abiye Elbise Modelleri

24 Ocak 2016
3.550 views
 • Sponsor Bağlantı
  Beymen Abiye Elbise Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Sektörde kaliteli giyim ve kuşamın adresi olan marka Beymen elbise abiye modelleri koleksiyonu ile göz doldurmakta. Birbirinden şık ve göz alıcı renklerin ön plana çıktığı marka koleksiyonunda her zevke hitap edecek nitelikte abiye elbise modellerine rastlamanız mümkün.

  Oldukça şık ve gösterişli modeller arasında sık sık rastlamakta olduğumuz dantel detaylandırması en fazla dikkat çeken elbise modellerinden olmakta. Koleksiyonlarda yer alan elbise abiye modellerinin yaka kesimleri v yaka olup bir çoğu omuz ve sırt dekolteli olarak tasarlanmıştır. Abiye elbise modellerinde renk çümbüşünün yanı sıra son derece sade ve soluk özellikle gri tonlamalarında olağan renkleri gözlemlemekteyiz.

  2 renkli abiye modelleri yanı sıra tek renk boydan elbise modeli ihtişamını yansıtacak nitelikte abiyeler ile karşılaşmaktayız. Grafik detayları birbiri ile zıt çizimler, yer yer dantel ve lazer kesim detayları, file gibi tasarımlarda koleksiyon içerisinde sıklıkla görmeye alışık olduğumuz bir bütün oluşturmaktadır.

  Sponsor Bağlantılar

  Birden fazla modelin bir arada gün yüzüne çıktığı Beymen Abiye Elbise Modelleri arasında straplez, tek omuz abiye, boyundan bağlamalı abiye, uzun, kısa ve midi boyutlarda tasarlanmış abiye modellerini gözlemlemekteyiz. Uzun abiye modellerinde dikkatleri üzerine çeken modeller ise balık etek abiye modelleri olmakta.

  Beymen abiye fiyatları değişik orantılarda olup her bütçeye uygun elbise abiye bulabilmeniz mümkün. Hem online olarak hemde Beymen mağazalarını ziyaret ederek birbirinden şık ve ihtişamlı abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

  Fiyat olarak en uygun abiye elbise modeli 180 TL olmakta iken en şık ve pahalı abiye modeli Nedo By Nedret Tacıroğlu imzalı 11 bin 890 TL tutarındaki abiye elbise olmakta. Abiye modeli son derece şık ve göz alıcı bir şıklığa sahip olmanızı sağlayacak nitelikte bir tasarıma sahiptir. Boyut olarak midi boyda tasarlanan abiye elbise beyaz renk seçeneği ile sizlere adeta bir kuğu havası katmakta.

  Kat kat olarak tasarlanan abiye elbisenin kol ve üst kısımlarında dantel detayları bulunmakla beraber tek omuz edasında tasarlanmış düşük kol modelinde oluşturulmuştur. Abiye elbiselerinizi davetlerde, parti ve kutlamalarda tercih edebileceğiniz gibi nişan ve benzeri özel günlerde de tercih edebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Carmen Abiye Modelleri
  Carmen Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.