Balon Etek Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Balon Etek Abiye Modelleri

5 Kasım 2015
3.057 views
 • Sponsor Bağlantı
  Balon Etek Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Genç kızlar için mezuniyet balolarında tercih edilmesi gereken en doğru olan abiye seçenekleri kesinlikle balon etek abiye modelleri olmalıdır. Çünkü genç kızlar için özel olarak hazırlanmış hem sade hem de aynı zamanda etek detayından dolayı dikkatleri üzerine çekerler. Son derece farklı renk seçenekleri ile birlikte de her tarza uyumlanabilen modellere denk gelebilirsiniz.

  Üstelik de kilolu da olsanız zayıf da olsanız balon etek abiye fazlalıkları gizleyebilen bir modeldir. Bu şekilde her zaman daha zayıf durursunuz. Ya da bacaklarınız çok ince ise bu durumda da model nedeni ile kötü durmaz. Bu noktada sadece genç kızlar değil aynı zamanda beğenen herkes bu modeli tercih edebilir.

  Sponsor Bağlantılar

  Genel olarak balon etek abiye modelleri kısa etekli olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak bazen de uzun balık eteklerin sonuna eklenen detay ile birlikte yer alabilir. Genel olarak tek renk olarak modellere denk gelebilirsiniz ancak bazen de ışıltılı seçenekler ile birlikte büst olarak karşınıza çıkabilir. Son derece zarif ve de bunun dışında dikkat çekici olan modeller bu sezona damgasını vuracak gibi, hanımlar.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Mazi Butik Trençkot
  Mazi Butik Trençkot
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.