Balo Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Balo Abiye Modelleri

2 Nisan 2016
3.018 views
 • Sponsor Bağlantı
  Balo Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Tüm genç kızların rüyası olan mezuniyet balosu her zaman büyük bir heyecanla beklenmektedir. Unutulmayacak bir gece olan mezuniyet balolarında herkes şık ve güzel görünmeyi ister. Özellikle aylar öncesinden elbise seçilmeye başlanır. Mezuniyet balosunda genç kızlar şıklık yarışına girer. En şık olmak ister ve hem fiziğini hem de güzelliğini yansıtacak elbise arar.

  Mezuniyet balosu girişinde tüm gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız; kısa balo abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Fiziğinize güveniyorsanız da, uzun, vücuda yapışan abiye modellerini seçebilirsiniz. Bu senenin en çok tutulan renkleri ise; mavi, kırık beyaz, pudra, turkuaz ve beyazdır. Bunun dışında en çok dikkat çeken balo abiye modelleri arasında iki parça olanları bulunmaktadır. Kısa veya uzun etekli üzeri büstiyer şeklinde olan abiyeler oldukça dikkat çekmektedir.

  Sponsor Bağlantılar

  Sizde gecenin parlayanlarından olmak isterseniz bu tarz iki parça abiye modellerinden tercih edebilirsiniz. Büstiyer kısmının etnik desenli oluşu görünüşünüze farklı bir hava katarken, renkleriyle de gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaksınız. Bu modelin dışında da renk olarak çekici, daha klasik modeller tercih edebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Bindallı Kiralama
  Bindallı Kiralama
  Kabarık abiye modelleri
  Kabarık abiye modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.