Adil Işık 2015 Abiye Elbise Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Adil Işık 2015 Abiye Elbise Modelleri

21 Eylül 2015
1.648 views
 • Sponsor Bağlantı
  Adil Işık 2015 Abiye Elbise Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Kadınların özel geceleri için birbirinden farklı tasarımlar sunan Adil Işık markası 2015 yılı abiye elbise modellerini de yeni baştan yaratmış görünüyor. Modellerdeki farklı çizgileri üzerinizde taşıyarak zarif bir görünüm elde edebileceksiniz.

  Adil Işık 2015 abiye elbise modelleri içinde siyah favori renk tonu olarak kullanılmış bir koleksiyon yer alıyor. Özellikle de modellerin üst kısımlarında bedenlerin bazı bölgelerinde dekolte yaratılarak gece için hazır hale gelmeniz sağlanmış. Sırt dekolteli abiye elbiselerin yanı sıra; bacak dekoltesine sahip elbiselerde katalogda ilk sıralarda yer alıyor. Tarz abiye elbiseler 2015 Adil Işık abiye elbise koleksiyonunda genç kadınlar tarafından tercih edileceğe benziyor.

  Sponsor Bağlantılar

  Adil Işık 2015 abiye elbise modelleri içinde dantelden meydana gelen elbise modelleri de yer alıyor. Dantel zarafetiyle süslenmiş olan elbiseler içinde tıpkı bir kuğu gibi salınacaksınız. Abiye elbise modellerinin içinde tül detaylı elbiselerde yer alıyor. Daha soft bir görünüm için tül detaylı elbiseleri canlı renkteki aksesuarlarla birleştirerek giyebilirsiniz.

  Tek omuzlu abiye elbiseler omuz dekoltesine güvenen bayanlar için ideal bir tercih olacak. Aynı zamanda balık etek modeline sahip abiye elbiseler kadınların Adil Işık abiye elbise tercihlerinde ilk sıralarda yer alacak.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye
  Gamze Polat Abiye
  Gamze Polat Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap