Abiye Takı Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Abiye Takı Modelleri

20 Ağustos 2016
3.580 views
 • Sponsor Bağlantı
  Abiye Takı Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye Takı Modelleri
  Abiye takı modellerinde bileklikler, kolyeler, yüzükler ve küpeler bulunur. Abiye olarak kullanmak istediğiniz bu takı modellerinin genellikle parlak taşlardan meydana gelmesi gerekir. Göz alıcı kıyafetlerinizle bir bütün olması açısından kullanılan abiye takı modelleri gösterişli modelleriyle davetlerin şık kadınları arasında olmanızı sağlar.
  Kalın bileklik modelleri özellikle de son yılların abiye takı modelleri arasında en çok göze çarpan takılardan biridir. Kalın bilekliklere uyum sağlayan kalın kolye çeşitleri takılarınızı bir bütün içinde kullanmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında kullanılan büyük ve gösterişli yüzüklerde parlak detaylarıyla şık görünmenizi kolaylaştırır.

   

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye takı tasarımlarının arasında en öne çıkan aksesuarlarından biri de küpelerdir. Küplerinizi ne kadar hacimli ve büyük kullanırsanız abiye kıyafetin içinde o kadar dikkat çekici olacaksınız. Taşlı veya boncuklardan meydana gelen gösterişli küpeler tıpkı bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacak. Küpe modellerinde sadece büyük formlu küpeleri tercih etmek zorunda değilsiniz. Bunun için yapısı küçük fakat parlak olan küpeleri de tercih edebilirsiniz. Küçük taşalrdan oluşan ve parlayan küpelerde abiye takı modelleri arasında bulunmaktadır.

   

  Çeşitli objelerden oluşan kolye ve bileklik çeşitleri de altın rengi modelleriyle abiye kıyafetlerinize uyum sağlar. Küpeler, bilezikler, kolyeler ve yüzükler ne kadar parlaksa abiye kıyafetleri o kadar iyi tamamlar. Abiye takıların ne kadar büyük olduğu değil ne derece dikkat çektiği önemlidir. Bunu yanında renkli abiye takı modellerinden de faydalanabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Birbirinden Şık Gelin Saç Aksesuarları
  Birbirinden Şık Gelin Saç Aksesuarları
  Birbirinden Şık Spor Gelin Ayakkabısı Modelleri
  Birbirinden Şık Spor Gelin Ayakkabısı Modelleri
  Yeni Sezon Gelin Ayakkabı Modelleri
  Yeni Sezon Gelin Ayakkabı Modelleri
  Birbirinden Şık Duvak Modelleri
  Birbirinden Şık Duvak Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.