44 Beden Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

44 Beden Abiye Modelleri

25 Ekim 2018
2.031 views
 • Sponsor Bağlantı
  44 Beden Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Modanın bedenini ortadan kaldırmanın en önemli yöntemi doğru seçimler yapmaktır. Kadınlarımız günlük yaşamda giydiği kıyafetlerde kolay tercih yaparken, özel günlerin zamanı gelip çattığında adeta onları bir korku sarar. Hele ki bedeniniz konusunda rahat değilseniz, bu süreç daha sancılı hale dönüşür. Bundan dolayı bütün bu problem ve sıkıntılarınızda sizi rahatlatacak, sezonun en gözde 44 beden abiye modellerini merak ediyorsanız sizler için onları bir araya getirdik.

  Renklerin Dilini Kullan 

  44 beden abiye giyinen bir bayansanız, öncelikle çok fazla elbisenizin hilelerden oluşmasına gerek yok. Çünkü vücudunuzda saklamanız gereken fazla detayınız yoktur. Bu yönden endişelenmeyi bırakın. Özellikle siyah rengin sizi daha zarif göstereceği düşüncesinden ziyade hangi rengin ışıltınızı daha iyi yansıtacağını hayal edin. Mutlaka her bayanın kendini iyi hissettiren, onu daha canlı ve enerjik gösteren rengi vardır. Dolayısıyla alacağınız 44 beden abiye elbise modelinde renk konusunda sınırlayıcı olmayınız. Cesur renkler olan kırmızı, beyaz, mavi, mor, turuncu ve yeşil gibi tonları deneyin.

  Sponsor Bağlantılar

  Bedenin Sesini Dinle

  Beden dili karşınızdaki insanlarla iletişiminizde etkiliyken, elbise seçimlerinizde de kıyafetinizin dili olacaktır. Dolayısıyla vücudunuzda hangi bölgelerin, hangi elbise ile uyum içerisinde olmalı bunu tespit etmek gerekir. Eğer tipik bir Türk kadını iseniz ve kalça kısımlarınız geniş ise balık etekli abiye modeli yerine, etek kısmı daha geniş ve kalçanızı kamufle edecek modellerden yana tercih yapınız. Dolayısıyla vücut hattınızda hangi bölgeniz daha dikkat çekici ise küçük moda hileleri sayesinde o bölgenizden gözleri çekerek, farklı bölgelerinize dikkat dağıtmalısınız. İşte mesele bu kadar basit aslında.

  Küçük detaylar

  Küçük detaylar desek de, aslında onlar büyük işler tamamlıyorlar. 44 beden abiye modellerinde küçük detaylar, işlemelerdir. Elbiseyi daha farklı hava katmak amacıyla, püsküller, danteller, yaka detayları, armalar, pileler gibi daha birçok detay işlenir. Bu detaylarda her ne kadar elbisede farklı bir model oluştursa da sizin bedeninizde nasıl bir görüntü veriyor dikkat ediniz. Omuzdan göğsü tamamen kaplayan bir püskül size hoş gelebilir, fakat giydiğiniz zaman göğüs kısmınızı geniş ve olduğundan fazla da gösterebilir. Dolayısıyla detayı çok beğenmek sizin üstünüzde çok iyi duracağı anlamı taşımaz.

  O halde bütün bu anlattıklarımızı 44 beden abiye modellerimize bakarak, anlamaya ne dersiniz?

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Gold Abiye Modelleri
  Gold Abiye Modelleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  Tüllü Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
  Uzun Bayan Abiyeler
  Uzun Bayan Abiyeler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.